# OT Jesus i mackan, katter i levern!
Author: BARFmycat

Jag måste bara dela med mig av lite roligheter jag har varit med om idag!

En person tyckte att en bild jag hade på lever hade ett märkligt orange aktigt mönster på en bit, och då tyckte en annan person att det där oranga mönstret var en kannibalisk katt som åt upp en annan katt.

Jag tyckte mig då se den orangea katten som åt upp en vit stackars katt, sähär såg jag det (måste nog nästan klicka å bilden om ni ska ha en chans att se);

## Comment 1
Author: BARFmycat

Och såhär hade hon sett det, vilket var en betydligt roligare bild tyckte jag!![Skrattande](http://barf.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 2
Author: Musiken

Hahahahaha! Jag sag det ungefar som dig, fast med en kanin som ater en asna/hast :P

## Comment 3
Author: BARFmycat

#2

HAHA ja det tyckte de flesta andra att det var också, alltså en kanin. Men eftersom personen som gjort bilden under sa katt så började jag ju leta efter en katt xD

## Comment 4
Author: Elcyion

\*asg\*

## Comment 5
Author: Aviendha

Hm, jag såg en orange katt som kräktes ![Flört](http://barf.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

## Comment 6
Author: Elcyion

Pojkvännen skrattade gott åt bilderna också ![Glad](http://barf.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")
